Enea Liga Mini Piłki Siatkowej 10.-11.04.2018

Kolejny turniej za nami. We wtorek 10.04 odbył się ostatni turniej przed wielkim finałem. Nasze „dwójki siatkarskie”, szczególnie dziewcząt zajęły bardzo wysokie miejsca w swoich grupach. Czekamy na ostateczne wyniki ze wszystkich dotychczasowych turniejów.

Klasyfikacja „dwójki” dziewcząt :
Grupa złota 
UKS Czerwonak 1 – 2. mce na 9 zesp.
UKS Czerwonak 4 – 1. mce na 9 zesp.
Grupa srebrna
UKS Czerwonak 2 – 1. mce na 7 zesp. 
UKS Czerwonak 3 – 2. mce na 7 zesp.
UKS Czerwonak 5 – 6. mce na 8 zesp.

Klasyfikacja „dwójki ” chłopców :
Grupa złota
UKS Czerwonak 3 – 6. mce na 9 zesp. 
UKS Czerwonak 1 – 3. mce na 9 zesp.
UKS Czerwonak 4 – 9. msce na 9 zesp.
Gr. srebrna UKS Czerwonak 2 – 7. mce na 8 zesp.

11 kwietnia 2018r  zagrały nasze zespoły w kategorii „trójek”. 
W zespole dziewcząt UKS CZERWONAK zagrał wszystkie zwycięskie mecze, zaraz po nim uplasowała się reprezentacja naszej szkoły SP CZERWONAK 2 z trzema zwycięstwami i jedną porażką, potem reprezentacja SP CZERWONAK chłopców i SP CZERWONAK 1 dziewcząt.
Gratulujemy wszystkim zespołom kolejnych doświadczeń siatkarskich!