KINDER+SPORT Eliminacje klubowe dziewcząt 04.03.2018

KINDER+SPORT
Eliminacje klubowe dziewcząt 04.03.2018

W dniu dzisiejszym odbyły się pierwsze eliminacje klubowe dziewcząt w kat. dwójek i trójek siatkarskich. Podczas turnieju nasz klub wystawił jedną trójkę w składzie A. Mazurkiewicz, P. Kaszta, J. Sosnowska, W. Paszkiewicz i trzy dwójki:
UKS Czerwonak 1 (L. Bukowska, Z. Jakiel, Z. Smuszkiewicz)
UKS Czerwonak 2 (M. Stachowiak, K. Jelińska)
UKS CZerwonak 3 (K. Bakurow, Z. Luty)
Wszystkie zespoły spisały się na medal, były emocje i czasami niedosyt jak to zwykle w sporcie bywa. Ostatecznie po pierwszych eliminacjach poszczególne zespoły uplasowały się na kolejnych miejscach w swojej grupie:
Zespół „trójek” – 4 m-ce na 5 zespołów
Zespoły „dwójek:
1 zesp. – 2 m-ce na 5 zespołów
2 zesp. – 2 m-ce na 4 zespołów
3 zesp. – 3 m-ce na 6 zespołów
Zespół 1 i 2 awansował do rundy II i zajął na dzisiejszym turnieju kolejno 6 i 7 m-ce., zdobywając punkty.

W drugim turnieju eliminacyjnym zespoły podzielone będą na inne grupy, które zostaną ustalone na podstawie miejsc zajętych w pierwszym turnieju. O końcowej kolejności w generalnej klasyfikacji decyduje liczba łącznie zdobytych punktów w dwóch turniejach.

II termin eliminacji klubowych zostanie rozegrany 18.03 w Trzciance.