Konsultacje Wojewódzkie rocznika 2007 dziewcząt – grupa naborowa 2019

Z ogromną radością i dumą informujemy, że zawodniczki naszego klubu (Pola Kaszta, Konstancja Jelińska, Zuzanna Jakiej, Laura Bukowska, Martyna Stachowiak) zostały powołane na konsultacje wojewódzkie grup naborowych S.O.S rocznika 2007. Podczas konsultacji wyróżniające się zawodniczki przejdą testy motoryczne, zaprezentują umiejętności techniczne, wezmą udział w treningu i na koniec zagrają w Wojewódzkim Turnieju Talentów. Celem konsultacji wojewódzkich jest przegląd zawodniczek, w kolejnym etapie są konultacje regionalne, spośród których wybrane zawodniczki mają możliwość wyjazdu na wakacyjne kampy S.O.S.
W bieżącym roku szkolnym powołania na kampy dla roczników dziewcząt 2007 (U-13/U-14) odbywają się na podstawie testów i sprawdzianów przeprowadzonych w ramach Konsultacji Regionalnej. Na kampy SOS zostanie powołanych po 36 zawodniczek Kadry Polski U-13/U-14.
To bardzo długa droga ale trzymamy kciuki za nasze siatkareczki i wierzymy, że dadzą z siebie wszystko.

Już jesteście zwycięzcami!