Nowe stroje siatkarskie UKS Czerwonak

28. marca, w Hali Sportowej AKWEN w Czerwonaku odbyło się oficjalne wręczenie strojów siatkarskich ufundowanych przez dwóch sponsorów: Zakłady Drobiarskie Koziegłowy i Firma DOMITECH. Mieliśmy zaszczyt gościć Członka Zarządu Zakładów Drobiarkich Koziegłowy, Panią Agnieszkę Wiśniewską i Panią Iwonę Mazurkiewicz z Firmy DOMITECH, Wójta Gminy Czerwonak, Pana Jacka Sommerfelda, dzięki któremu udało nam się pozyskać jednego z głównych sponsorów oraz Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czerwonaku – Małgorzatę Marciniak, która od samego początku wspiera nas w naszych działaniach i motywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że z początkiem naszej sportowej działalności, spotkaliśmy się z taką życzliwością.
Jesteśmy przekonani, że ciężka praca, wytrwałość i zaangażowanie naszych podopiecznych i trenerów przełoży się na osiągane wyniki, a stroje będziemy godnie nosić i tym samym reprezentować Klub i Naszą Gminę.
DZIĘKUJEMY
ZARZĄD UKS CZERWONAK, TRENERZY

Siatkarze i siatkarki pamiętajcie, stroje same nie osiągają wyników, to wasze zaangażowanie w treningach przekłada się na sukces każdego początkującego sportowca ?. Nie mniej jednak wyglądacie cudnie w nowych strojach!