Ogólnopolski Turniej z Okazji Odzyskania Niepodległości 10-11-2019r

Mamy podium !

W niedzielę 10 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej z Okazji Odzyskania Niepodległości. Organizatorem był Klub Enea Energetyk Poznań we współpracy z Wydziałem Sportu Miasta Poznania. Nasz klub zagrał w kat.”dwójek”, a jedna nasza zawodniczka, Kalina B. zagrała tym razem w mieszanym składzie i razem z dziewczynami z Energetyka zajęła miejsce 3. Gratulujemy wysokiego wyniku!
Nasz pierwszy zespół w składzie: Kornelia J., Zuzanna K. w całym turnieju miał jedynie jedną porażkę. W swojej grupie dziewczyny zajęły 1. miejsce i w drugiej rundzie grały o miejsca 1-6, ostatecznie uzyskując 3 miejsce. Trzy zespoły tej kategorii zdobyły po równo 9 punktów i o ostatecznych miejscach zadecydowały małe punkty. To były mecze na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy!
Drugi nasz zespól, w składzie: Joanna L., Sherin K. zajął 4. miejsce w swojej grupie i ostatecznie uplasował się na 12 pozycji na 18 grających zespołów. Na szczególne uznanie zasługuje nasza najkrócej trenująca zawodniczka, która w niedzielę miała swój debiut siatkarski. Brawo Sherin, życzymy wytrwałości na treningach i kolejnych sukcesów siatkarskich 😉
Dziękujemy również przybyłym rodzicom, którzy licznie wspierali swoje dzieci. To zawsze najbardziej pożądani kibice. Nie obyło się również od łez szczęścia i smutku, co jest naturalne dla sportowych zawodów. Ten turniej to kolejna sportowa przygoda!
W turnieju wzięło udział 11 klubów z 4 województw.

Klasyfikacja końcowa kategoria dwójek:

1. Libero SP Banie
2. UKS 9 Leszno
3. UKS Czerwonak 1
4. UKS Świt Drzonków 1
5. Enea Energetyk Poznań 2
6. AS Jaszczurki Iłowa
7. Enea Energetyk Poznań 1
8. SP Kiszkowo
9. UKS Piast Kobylnica 1
10. UKS 9 Leszno 2
11. Enea Energetyk Poznań 3
12. UKS Czerwonak 2
13. UKS Świt Drzonków 2
14. UKS Puma Komorniki 1
15. Enea Energetyk Poznań 4
16. UKS Puma Komorniki 2
17. SKF PBS Politechnika Poznańska 2
18. SKF PBS Politechnika Poznańska 1