Spotkanie w Wielkopolskim Związku Piłki Siatkowej

W czwartek, 6 grudnia 2018 r., w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej na ulicy Reymonta w Poznaniu odbyło się spotkanie Prezydium Zarządu WZPS z przedstawicielami poszczególnych klubów siatkarskich z całego województwa wielkopolskiego. Spotkanie prowadził Prezes Pan Jacek Broński.

UKS Czerwonak po raz pierwszy został zaproszony na takie obrady. Trenerzy Pani Beata Janas oraz Pan Karol Pabisiak reprezentowali nasz klub. Przekazali swoje spostrzeżenia dotyczące systemów szkolenia jakie są realizowane w Wielkopolsce oraz podzielili się ze zgromadzonymi krótką historią UKS Czerwonak.

Po obradach czekała miła niespodzianka, od WZPS dla klubów siatkarskich pod postacią dziesięciu, profesjonalnych piłek firmy Molten w rozmiarze 5.

Zarząd UKS Czerwonak, wszyscy jego członkowie oraz kibice klubu dziękują za zaufanie i docenienie wspólnej pracy przez Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej. Dziękujemy również za doposażenie klubu w nowy sprzęt sportowy!

Molten no.5